Esenem Enterprises Limited, 1991’den beri faaliyet gösteren, hızlı tüketim maddeleri ithalat, ihracat ve dağıtım yapan köklü bir Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti şirketidir.

Gıda ürünleri ithalatı ve dağıtımı ile başladığı ticari yaşamına, yenilikleri takip eden anlayışı, dünya standartlarındaki depolama tesisi ve geniş dağıtım ağı ve KKTC genelindeki dağıtım noktaları ile bugün birçok ürün gamını ekleyerek devam etmektedir.

1991 yılından bu yana, Esenem, çoğunlukla gıda ve gıda ile ilişkili ürünler olan şekerleme, ve hazır buz gibi ürünlerin yanında temizlik ürünleri, kişisel hijyen ürünleri, tek kullanımlık çatal, tabak ve kağıt bardak gibi ürünleri ithal edip dağıtımını yapmaktadır.

2013 yılında Kıbrıs Türk Tütün endüstrisiyle özel bir anlaşma imzalayarak, L&H ve Most Virginia markalarıyla tütün pazarında varlığını göstermeye başlamıştır.

2019 yılı itibariyle, dünyaca ünlü alkollü içecek markalarının KKTC’nin dört bir yanına dağıtımını yaparak tüketiciyle buluşturmaktadır.

Diğer markaların ithal ve dağıtımı yanında, Esenem kendi şeker ve şişelenmiş su markalarını da Kuzey Kıbrıs’taki iç pazara sunmaktadır.

Esenem Enterprises Ltd. dünyanın dört bir yanından yaptığı ithalatla yüzlerce çeşit ürünü Kıbrıslı tüketiciyle buluşturmaktadır.

Kalite Politikası

Çevre Politikası

“Sağlıklı saklama koşullarında” muhafaza edilen ürünlerin geniş dağıtım ağıyla bilgi sahibi, deneyimli profesyoneller tarafından satış noktalarına zamanında ulaşmasını sağlamak.

Doğaya ve topluma yararlı bir gelişim gösterme amacıyla yoluna devam eden Esenem Enterprises Ltd. ormanlık alanların çoğalmasına katkı sağlamak amacıyla fidanlık projeleri üstünde çalışmaktadır.

Bizimle iletişime geçin